Żółci trzysta! Na siebie biorę! Pan na stanowisku szóstym! Definitywnie!

Poczuj się jak uczestnik jednego z Twoich ulubionych teleturniejów. Dzięki nam będziesz miał okazję do zmierzenia się z wyzwaniami oraz pytaniami rodem z Milionerów, Jeden z dziesięciu czy Awantura o kasę. Ty, Twoi przyjaciele czy znajomi nobliści będziecie mogli stanąć ramię w ramię lub spróbować się jako przeciwnicy. Będzie to świetna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy.

Adega Sports Bar oraz Stowarzyszenie Kultura Ponad Wszystko mają zaszczyt zaprosić na to zacne wydarzenie. Nasi wykwalifikowani prowadzący zapewnią odpowiedni klimat eventu. Posiadają także właściwe certyfikaty potwierdzające ich umiejętności. Można chociażby wymienić atest zapewniacza śmiechu do zerwania boków czy dyplom klimatologa imprezowego.

Adega Sports Bar na co dzień otwarty na oścież dla wszystkich miłośników sportu, stanie się gospodarzem quizowego przedsięwzięcia. Przyjdźcie do nas, odpowiadajcie na trudne pytania, bawcie się dobrze i zdobywajcie wspaniałe nagrody! Do wygrania niesamowite vouchery na bar, nieprawdopodobne kupony do escape roomu oraz niesłychane gadżety!

Zapraszamy maksymalnie 4 – osobowe zespoły.

Gdzie? Adega Sports Bar Poznań
Kiedy? 15 listopada | 19:00
Za ile? Wstęp wolny