Formuła 1: Grand Prix Singapuru

Grand Prix Singapuru to 17 wyścig sezonu Formuły 1 podczas 🏎

Na 6 wyścigów przed zakończeniem batalii o Mistrzostwo Świata, Max Verstappen ma 116 punktów przewagi nad Charlesem Leclerc`iem i już w niedzielę może zapewnić sobie tytuł. Aby tak się stało Leclerc musiałby zająć maksymalnie dziewiąte miejsce, a Perez – piąte.

Wyścig na torze Marina Bay jest określany jako najtrudniejszy w sezonie z kilku względów: wysoka temperatura i wilgotność, tor uliczny, aż 23 zakręty oraz nocna pora – to wszystko nie ułatwi kierowcom ścigania. Ale dzięki temu, dla widzów wyścig może być bardziej interesujący, na co bardzo liczymy.

Zaproś znajomych do Adegi przy Ślusarskiej 5 i razem zobaczcie na żywo najlepszych kierowców świata podczas Grand Prix Singapuru.

Bezpłatne rezerwacje ☎️ 𝟔𝟗𝟕 𝟐𝟑𝟐 𝟐𝟑𝟕 ☎️

#adega #adegapoznan #adegasportsbar #sportsbar #bar #barmeczenazywo #barpoznan #barsportowy #barsportowypoznań #barzmeczami #bars #desperados #heineken #poznan #pub #pubpoznan #pubsportowy #pubsportowypoznań #pubzmeczami #żywiec #meczepubpoznan #meczebarpoznan #dart #piłkarzyki #konsole #xboxone #formula1 #gpsingapuru #singapore