Mistrzostwa Świata W Darta WDF

Od najbliższej soboty, 2 kwietnia, oglądać będziemy zmagania najlepszych darterów podczas Mistrzostw Świata Światowej Federacji Darta 🎯🔥

W zawodach wystartują 24 panie i 48 panów, w tym jeden Polak – Sebastian Steyer.

Oto dokładny harmonogram gier:
Saturday 2 April 1pm
R1 – Martin Adams (Eng) v Jarred Cole (Eng)
R1 – Leonard Gates (US) v Johnny Haines (Eng)
R1 – Paula Jacklin (Eng) v Rhian O’Sullivan (Wal)
R1 – Ben Hazel (Eng) v Haupai Puha (NZ)
R1 – Andreas Harrysson (Swe) v Laszlo Kadar (Rom)
R1 – Amanda Harwood (Eng) v Marjolein Noijens (Ned)7pm
R1 – Jim McEwan (Sco) v Roman Obukhov (RDF)
R1 – Corrine Hammond (Aus) v Darlene van Sleeuwen (Can)
R1 – Mark Barilli (Sco) v Rory Hansen (Can)
R1 – Mark Graham (Wal) v Dave Prins (Eng)
R1 – Suzanne Smith (Eng) v Elena Shulgina (RDF)
R1 – Paul Hogan (Eng) v Justin Thompson (Aus)

Sunday 3 April 1pm
R1 – Ian Jones (Eng) v David Cameron (Can)
R1 – John Desreumaux (Bel) v Donovan Lottering (Aus)
R1 – Lorraine Hyde (Sco) v Tori Kewish (Aus)
R1 – Francesco Raschini (Ita) v Ryan de Vreede (Ned)
R1 – Lee Shewan (Eng) v Jordan Brooks (Eng)
R1 – Vicky Pruim (Swe) v Desi Mercer (NZ)7pm
R1 – Dave Parletti (Eng) v Shaun McDonald (Sco)
R1 – Paula Murphy (US) v Veronika Ihasz (Hun)
R1 – Connor Scutt (Eng) v Shawn Burt (Can)
R1 – Steve Hine (Eng) v Kevin Luke (US)
R1 – Laura Turner (Eng) v Mikuru Suzuki (Jpn)
R1 – James Richardson (Eng) v Sebastian Steyer (Pol)

Monday 4 April1pm
R2 – Michael Warburton.13 (Wal) v Graham/Prins
R2 – Maria O’Brien.7 (Eng) v Harwood/Noijens
R2 – Aaron Turner (Eng) v McEwan/Obukhov
R2 – Luke Littler.8 (Eng) v Hazel/Puha7pm
R2 – Antony Allen.16 (Eng) v Adams/Cole
R2 – Anastasia Dobromyslova.2 (RDF) v Jacklin/O’Sullivan
R2 – Richard Veenstra.9 (Ned) v Harrysson/Kadar
R2 – Brian Raman.1 (Bel) v Gates/Haines

Tuesday 5 April1pm
R2 – Nick Fullwell.12 (Eng) v Barilli/Hansen
R2 – Anca Zijlstra.3 (Ned) v Hammond/van Sleeuwen
R2 – Neil Duff.5 (Nir) v Hogan/Thompson
R2 – Cameron Menzies.14 (Sco) v Jones/Cameron7pm
R2 – James Hurrell.6 (Eng) v Desreumaux/Lottering
R2 – Kirsty Hutchinson.6 (Eng) v Smith/Shulgina
R2 – Jules van Dongen.11 (USA) v Raschini/de Vreede
R2 – Wayne Warren.3 (Wal) v Shewan/Brooks

Wednesday 6 April1pm
R2 – Thibault Tricole.2 (Fra) v Scutt/Burt
R2 – DetaHedman.1 (Eng) v Hyde/Kewish
R2 – Aleksey Kadochnikov.15 (RDF) v Hine/Luke
R2 – Andy Baetens.7 (Bel) v Parletti/McDonald7pm
R2 – Scott Marsh.10 (Eng) v Richardson/Steyer
R2 – Lorraine Winstanley.8 (Eng) v Pruim/Mercer
R3 – 2 x Men’s matchesThursday 7 April1pm
R2 – Beau Greaves.5 (Eng) v Murphy/Ihasz
R3 – 3 x Men’s matches7pm
R2 – Aileen de Graaf.4 (Ned) v Turner/Suzuki
R3 – 3 x Men’s matches

Friday 8 April – QUARTER-FINALS DAY (all day ticket)1pm
QF – 2 x Women’s matches
QF – 2 x Men’s matches7pm
QF – 2 x Women’s matches
QF – 2 x Men’s matches

Saturday 9 April – SEMI-FINALS DAY (all day ticket)2pm
SF – Boys: Luis Liptow (Ger) v Bradly Roes (Ned)
SF – Women
SF – Men7pm
SF – Boys: Leighton Bennett (Eng) v Charlie Large (Eng)
SF – Women
SF – Men

Sunday 10 April – FINALS DAY5pm
FINAL – Girls: Eleanor Cairns (Eng) v Wibke Riemann (Ger)
FINAL – Boys
FINAL – Women
FINAL – Men

Zapraszamy wszystkich miłośników darta do Adegi przy ul Ślusarskiej 5 na pojedynki najlepszych darterów WDF 🎯

Rezerwacje ☎️ 𝟔𝟗𝟕 𝟐𝟑𝟐 𝟐𝟑𝟕 ☎️